battle breaks

scratch, cuts, drumming, mix…

Digital Tribe – This Is It (2009)

Digital Tribe - This Is It (2009)
Digital Tribe – This Is It (2009)

Shlomi Dahan, to Dj, mniej znany w kręgach kulturowych muzyki klubowej. Kieruje on muzykę do specyficznej grupy słuchaczy muzyki Trance. Jest bardzo utalentowany, a po jego utworach czuć, jak drzemie w nim ogromna ilość energii.

On potrafi ją umiejętnie rozbudzić. Płytę można wręcz zaliczyć do kolekcjonerskiej, przez wzgląd, że nie wydaje wielkich nakładów, ale dopracowuje każdy z chirurgiczną precyzyjnością. Nowy album nosi nazwę “This Is It” co w polskim tłumaczeniu oznacza: “To jest to!”.

Sukces wcześniejszej kompilacji sprawił że zaangażował się jeszcze bardziej w tworzeniu muzyki, mającej wzbudzić drzemiącą energię, przez skomplikowany system wysokich przejść, gładząc niskimi tonami tło.

Po za tym, został zaproszony do takich państw jak Japonia, Brazylia, Meksyk, Rosja, Portugalia, Włochy, Austria i inne, uzupełniając jego doświadczenie w nowe etapy rozwoju gatunku muzycznego. Jest mocnym brzmieniem, ale ma też przyjemne chwile ciekawych uniesień i głębszej refleksji. Można ją traktować jak wykwintny owoc do smakowitego dania. Polecamy.

Lista utworów:

  1. Sweet Dream 7:50
  2. Heart Of Life 6:58
  3. Fucking Beat ( New Edit 2010) 7:43
  4. Ziki Vs Vibe Tribe – Chain Man (Digital Tribe feat Bleep Rmx) 8:30
  5. Pure Tonic (Album Version 2010) 6:20
  6. OMG !!! 6:56
  7. Riot 6:05
  8. Electro Vision Vs Digital Tribe come with me 7:50
  9. Anyones\’s Dream 7:57
  10. Digital Mind 7:46

posted by admin in mixtape and have No Comments

Live reply

Name
Email
Website
Message